Новини

1 вересня  - День знань!

      Щороку, перший осінній день сповіщає усім про початок навчального року. 1 вересня наш ліцей радо зустрів своїх учнів та першокурсників.  Маланчак Л.І., директор ліцею, привітала присутніх з Днем знань - всенародним святом мудрості, доброти та людяності та побажала усім міцного здоров'я, наснаги, підкорювати вершини, впевнено крокувати до омріяної мети. 

       Перший дзвінок закликав учнів до навчальних кабінетів, де відбулося знайомство з наставниками та ими керівники  проведено перший урок на тему "Культура здорового способу життя в нових обставинах". 

Заходи щодо відновлення освітнього процесу в ліцеї

   Відповідно до Постанови Головного санітарного лікаря України №42 від 30.07.2020 року "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у заклах освіти в період карантину в звя"зку з поширенням короновіруснї хвороби (COVID-19", розроблено ряд основних заходів для відновлення роботи ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей":

З Днем Незалежності, УКРАЇНО!

Любіть Україну, як сонце, любіть,
Як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
Любіть у годину негоди.

Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.

Між братніх народів, мов садом рясним,
Сіяє вона над віками…
Любіть Україну всім серцем своїм
І всіма своїми ділами.

Для нас вона в світі єдина, одна
В просторів солодкому чарі…
Вона у зірках, і у вербах вона,
І в кожному серця ударі,

У квітці, в пташині, в електровогнях,
У пісні у кожній, у думі,
В дитячій усмішці, в дівочих очах
І в стягів багряному шумі…

Як та купина, що горить – не згорає,
Живе у стежках, у дібровах,
У зойках гудків, і у хвилях Дніпра,
І в хмарах отих пурпурових,

В грому канонад, що розвіяли в прах
Чужинців в зелених мундирах,
В багнетах, що в тьмі пробивали нам шлях
До весен і світлих, і щирих.

Юначе! Хай буде для неї твій сміх,
І сльози, і все до загину…
Не можна любити народів других,
Коли ти не любиш Вкраїну!

Дівчино! Як небо її голубе,
Люби її кожну хвилину.
Коханий любить не захоче тебе,
Коли ти не любиш Вкраїну…

Любіть у труді, у коханні, у бою,
Як пісню, що лине зорею…
Всім серцем любіть Україну свою –
І вічні ми будемо з нею.


   Міністерством освіти і науки України спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Швейцарії в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», який впроваджується Консорціумом ГО “DOCCU - Розвиток громадянських компетентностей в Україні” та Цюріхського педагогічного університету (PH Zurich, Швейцарія), розроблений онлайн-курс дистанційного та змішаного навчання для вчителів та керівників шкіл, закладів професійно-технічної освіти, а також освітніх управлінців.

Онлайн-курс дистанційного та змішаного навчання для вчителів та керівників шкіл, закладів професійно-технічної освіти

ВСТУПНУ КАМПАНІЮ ДО ЗАКЛАДІВ ПРОФОСВІТИ ПРОДОВЖЕНО ДО 1-ГО ЛИСТОПАДА

 Заклади професійної освіти зможуть приймати документи та зараховувати вступників до 1 листопада. Лист із рекомендацією продовжити терміни вступу був розісланий 18 серпня 2020 року, обласним управлінням освіти і науки.

   Для вступу у заклад профосвіти вступник має подати:

  • заяву;

  • копію свідоцтва про закінчення 9-го або 11-го класу;

  • 6 фотокарток 3х4;

  • медичну довідку;

  • документи, що підтверджують право на пільги (за наявності).

Серпнева конференція 2020: «Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021

Випуск - 2020!

     30 червня 2020 року, у стінах навчального закладу відбулося вручення дипломів кваліфікованого робітника для випускників 2020 року. Через карантинні умови, вручення документі проходило у навчальних кабінетах з дотриманням усіх вимог, зокрема індивідуальних засобів захисту та відповідної дистанції. Теплі та щирі слова-вітання звучали у цей день від директора ліцею Маланчак Л.І., наставників та випускників. Кращі учні  отримали дипломи з відзнакою, грамоти та подяки.

   У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

«Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на
роботі можуть врятувати життя».

  Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня  в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці та мала намір провести заходи до Всесвітнього
дня охорони праці за тематикою, що присвячена вирішенню проблеми насильства і домагань у сфері праці.
  Однак запланованому завадила надзвичайна подія – спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі. Тож темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.

Продовження карантину

Збережемо психічне здоров’я під час карантину

      Всесвітня організація охорони здоров’я оприлюднила вказівки щодо того, як вберегти своє психічне здоров’я під час карантину.

   1. Дозвольте собі відпочити! Виспіться, поваляйтеся до схочу під ковдрою, а вже потім плануйте свою подальшу карантинну ізоляцію.

     2. Пам’ятайте про фізичний стан організму! Важливо знайти спосіб знімати емоційну напругу і забезпечити собі здоровий сон. В іншому випадку з'явиться схильність до переїдання або хаотичного харчування, що негативно відгукнеться на загальному самопочутті. 

    3. Якщо для вас дуже важливо продуктивно проводити свій час, розробіть свій особистий розпорядок дня, який би включав різні види діяльності. Це дозволить уникнути фрустрації потреб та відчуття марно втраченого часу. 

     4. Уникайте синдрому емоційного вигорання, для цього правильно розплануйте режим роботи і відпочинку. При активній розумовій діяльності необхідно щогодини надавати своєму організму 10 хвилин розвантаження.   

    5. Залишайтеся на зв’язку (особливо це стосується екстравертів, для яких спілкування – невід’ємна частина повноцінного життя). Максимально використовуйте сучасні технології та спілкуйтеся в онлайн режимі з друзями, рідними та колегами.

     6. Не переповнюйте своє життя мас-медіа (засобами масової інформації). Обмежте себе у перегляді новин, які спричиняють виникнення масової паніки. Приділіть краще цей час саморозвитку!

  7. Зосередьтесь на позитиві. Займайтесь діяльністю, яка приносить задоволення. Пам'ятайте, карантин тимчасовий, врешті решт життя повернеться в своє звичне русло!       

     Дбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких. І будьте здорові!

6 КВІТНЯ СТАРТУЮТЬ ОНЛАЙН-УРОКИ ДЛЯ УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ НА КАРАНТИНІ

Атестація педагогічних працівників - 2020

  Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися  на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання.                   

                              ( В.Сухомлинський)

  Відповідно до наказу ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" від 30.03.20 р. "Про проведення атестації педагогічних працівників у 2019-2020 н.р." відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії дистанційно (не порушуючи умови впровадженого карантину). 
   У 2019-2020 н.р. атестувалося 4 педагогічних працівників, прохання яких є схвалені, а також порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації про підтвердження раніше встановленої кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" та присвоєння і підтвердження раніше присвоєного педагогічного звання "викладач-методист". Вітаємо педагогів з підвищенням професійного рівня!

Створення штабу оперативного реагування!!!

До уваги учнів ліцею !

  Працюємо дистанційно згідно графіку освітнього під час карантину через додаток Viber.

  Cумлінно виконуємо домашні завдання і дотримуємося правил карантину!

    Всім міцного здоров'я!

Адміністрація ліцею

ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ ЛІЦЕЮ!!!

Дистанційний режим роботи

Заходи щодо організації освітнього процесу в умовах карантину

Увага! Карантин!

Свято ніжності й краси

      У нашій країні, де ще з давніх-давен плекалося шанобливе ставлення до жінки, 8 березня традиційно стало святом весни, любові, краси та надії — всього того, що уособлює в особі жінка. Так, з нагоди прийдешнього свята, 6 березня 2020 року, в ліцеї відбулося "Свято ніжності й краси". Для усіх жінок ліцею - найкращої половини людства - від учнів лунали найщиріші теплі слова-вітання, пісні та інші художні номери. Гарний святковий настрій також створили і плакати від навчальних учнівських груп. 

Підсумки обласної виставки матеріалів КМЗ предметів загальноосвітньої підготовки «Педагогічні ідеї та знахідки»

  Виставка сприяла виявленню, узагальненню та розповсюдженню кращого досвіду зі створення комплексно-методичного забезпечення освітнього процесу.

  За результатами обласної виставки матерівлів КМЗ предметів загальноосвітньої підготовки "Педагогічні ідеї та знахідки", педагоги нашого ліцею були нагороджені дипломами. Вітаємо викладача історії Михальчишина Романа Івановича, викладача іноземної мови Прончук Оксану Анатоліївну та викладача математики Дзюбачук Наталію Миколаївну з перемогою. Бажаємо й надалі творчих успіхів та нових перемог!

Щиро вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "ГРИНВІЧ-2019"!

   У листопаді 2019 року відбувався Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч - 2019". Учні нашого ліцею взяли активну участь у конкурсі, за підсумками якого отримали сертифікати та подарунки. Вітаємо Скибу Андрія з отримання "Золотого сертифікату учасника", Кравчука Назара, Скемську Анну, Тодорчук Анастасію - "Срібними сертифікатами учасників".

 Висловлюємо вдячність викладачу англійської мови Прончук Оксані Анатоліївні, за підготовку та участь учнів у конкурсі.

Весняне прибирання

      На виконання розпорядження міського голови №44/2020-р. від 02.03.2020 року "Про організацію весняного прибирання на території громади", сьогодні, 04.03.2020 року, було організовано весняне прибирання території ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей", активними учасниками якого стали учні групи №16.

Самоосвіта молодого педагога

   27 лютого 2020 року, в рамках засідання фахової секції викладачів інформатики, інформаційних технологій, педагогічних працівників відбувся он-лайн семінар «Практичні аспекти використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі.     

 

      Iнтернет сервіси для створення навчального контенту як складова формування інформаційної компетентності». До виступу долучилася й наша викладач матетатики та інформатики Наталія Дзюбачук, яка поділилася практичним досвідом формування ключових компетентностей на  уроках інформатики.

День відритих дверей

       22 лютого 2020 року, у ліцеї відбувся профорієнтаційний захід – День відкритих дверей. Для того, щоб ближче ознайомитися з професіями, які здобувають учні в стінах навчального закладу, для юних відвідувачів, а саме учнів 9 класів Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 було проведено екскурсію про навчальний заклад та майстер-класи з слюсарної та кондитерської справи. Так, разом з майстром виробничого навчання Собчуком Л.П., юнаки мали можливість спостерігати та власноруч спробувати основні прийоми виконання слюсарних операцій, а саме: рубання, різання, клепання та обпилювання металу. У навчальній лабораторії, під керівництвом майстра виробничого навчання Слободянюк Г.Б., дівчата відчули себе у ролі кондитерів, зокрема, попрацювали з різними видами тіста, технологіями їх приготування, а по завершенні заходу, ще й посмакували випічкою власного виробництва.

Успішний досвід написання та реалізації проєктів

    19 та 20 лютого 2020 року методистом лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Лужняк Л.В., було організовано та проведено  навчальний семінар-тренінг на тему «Розроблення проєктів та управління проєктним циклом».

  Для висвітлення власного практичного досвіду написання успішних проєктів була запрошена директор нашого ліцею Леся Іванівна Маланчак.

  Леся Іванівна радо надала професійні

настанови проєктним менеджерам та

керівникам ЗП(ПТ)О у Хмельницькій області,

які у свою чергу активно задавали

проблемні запитання і отримували на них

грунтовні відповіді.

      Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок, тих, хто загинув за свою країну, за свій народ.

    20 лютого 2014 року став днем початку нової історії нашої держави. Тоді Україна на повні груди вдихнула повітря, насичене горем і журбою…

     Нам завжди болітимуть їхні рани… Наші серця назавжди обпалені сльозами їхніх матерів і батьків, дружин і дітей, братів і сестер…

     До Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого у ДПТНЗ “Красилівський професійний ліцей” відбувся захід «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі», з  метою вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

   Небесну Сотню пам’ятатимуть завжди, про них обов’язково знатимуть прийдешні покоління, бо Герої не вмирають!

А сотню вже зустріли небеса..
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров’ю перемішана сльоза….
А батько сина ще не відпускав..
Й заплакав Бог, побачивши загін:
Спереду – сотник, молодий, вродливий
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній – сивий-сивий..
І рани їхні вже не їм болять..
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…

Наші ідеї на сторінках

                                 Всеукраїнського журналу "Стратегія розвитку" 

Шановні учні,

розпочалася реєстрація на ЗНО - 2020!

Уроки патріотизму, присвячені  102-ій річниці битви під Крутами

Проведення анкетування роботодавців

    На виконання листа Міністерства освіти і науки від 14.01.2020 №1/11-258 «Щодо проведення опитування», соціальні партнери нашого ліцею були поінформовані про проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу. Дану анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7.

     Опитування проводитиметься до 31 січня 2020 року.

Навчальний семінар «Шляхи формування

та удосконалення професійної

компетентності педагога»

                                 На даному методичному заході, який відбувся 3 січня 2020 року, викладачі та майстри виробничого навчання активно обмінювалися думками та ідеями стосовно сучасного портрету педагога. І однозначно стверджували, що педагог теперішнього та майбутнього має бути компетентним, оптимістичним, гуманним, інтелігентним, креативним, творчим, цікавим учням. 

   Сучасний педагог повинен уміти творчо засвоювати знання, критично осмислювати здобуту з різних джерел інформацію. Якщо педагог не буде слідкувати за досягненнями психолого-педагогічної науки, не оволодіватиме інноваційними технологіями та інтерактивними методиками, не навчиться впроваджувати ІКТ та ППД – такий педагог не зможе забезпечити якісної освіти та дати оптимальний результат.

  Наші педагоги обре розуміють, що вдосконалення професійної майстерності передбачає постійне підвищення їх кваліфікації, пошук можливостей найповніше реалізувати себе як професіонала, посилення організованості, самостійності та відповідальності, здатність до інноваційної діяльності. Підсумовуючи результати семінару, можна впевнено стверджувати, що важливими чинниками професійного зростання є: прагнення до самовдосконалення, самоосвіта, компетентність та майстерність педагога, покращення його матеріального становища, підвищення кваліфікації (через атестацію) та іміджу, кар’єрний ріст.

                                                                       Шановні учні, педагоги та батьки!

                                                     Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажю ці традиційно світлі свята зустріти у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай цей рік принесе вам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаю всім нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій!

                                                                                                                                                З повагою, директор Л.І.Маланчак

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

     З метою вшанування творчої спадщини Т.Г. Шевченка, підвищення рівня мовної освіти ліцеїстів, виявлення обдарованої молоді , 22 жовтня 2019 року в ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" було проведено І етап Міжнародного мовно–літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

     Учні ліцею, взявши  участь в конкурсі, продемонстрували свою здатність до критичного мислення, творчі здібності та мовно-літературні вміння.

     День незалежності України - 2019!

     24 серпня 2019 року, у м. Хмельницький, відбулися урочистості з нагоди 28-ї річниці Дня незалежності України. Активним учасником святкових заходів став і наш навчальний заклад, поряд з іншими закладами професійної (професійно-технічної) освіти області. Мешканці та гості міста мали чудову нагоду завітати до кафе "Європейське" та скуштувати смачні різноманітні солодощі, випечені майстрами та учнями нашого ліцею з нагоди свята.