Мобільне навчання під час уроків англійської мови

  24 лютого 2021 року викладач англійської мови Наталія Гафінець взяла участь у Всеукраїнському методичному марафоні «STEM: інноваційні можливості реформування системи освіти у ЗП(ПТ)О», під час якого поділилася власним досвідом роботи щодо ефективного впровадження мобільного навчання на уроках англійської мови в ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей». Наталія Миколаївна окреслила можливості та ефективне використання мобільних гаджетів під час освітнього процесу, визначила найбільш поширені програмно-інструментальні платформи для роботи з ними, виокремила переваги та недоліки мобільного навчання. Підсумовуючи свій виступ, наголосила, що можливості мобільного телефону, Інтернет-ресурсів можуть значно покращити рівень викладання англійської мови, збільшити мотивацію до вивчення предмету, показати учням можливості застосування власних гаджетів для освіти. Здобутий досвід з використання запропонованих технологій, показав їх доцільність та ефективність у сучасній реальній освітній практиці.

      22 лютого 2021р., викладачами української мови та літератури (Гафінець Н.М., Прончук О.А., Тробюк Н.С.) для учнів ліцею було проведено інтерактивну вікторину "Кращий знавець", присвячену Міжнародному дню рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого. У багаторівневому інтелектуальному поєдинку змагалися три команди. Останній конкурс закінчився битвою капітанів, які мали гарну нагоду продемонструвати власну логіку та спритність. За загальною кількістю балів, перемогу здобула 3 команда, друге місце посіла 1 команда, третє місце дісталось 2-ій команді.                                 Отож, вітаємо кращих знавців рідної мови!

Міжнародний день

рідної мови

«Їм у віках судилося безсмертя…»

    З нагоди відзначення 20 лютого в Україні Дня Героїв Небесної Сотні, для учнів ліцею було проведено годину – спомин «Їм у віках судилося безсмертя…». Провідний бібліотекар відділу обслуговування Центральної бібліотеки Красилівської міської ради, Олена Мойсеєнок, розповіла учням ліцею про трагічні події на Майдані взимку 2014 р.. Під час заходу учні переглянули документальне відео «Небесна Сотня. Десяток юних ангелів» про наймолодших Героїв Небесної Сотні.     Також, було презентовано тематичну виставку-пам'ять «Небесна Сотня: нові Герої України», де були представлені книги спогадів учасників Євромайдану, твори українських письменників та статті з газет про ті революційні події, видання про Героїв Небесної Сотні та їх світлини, зокрема наших земляків з Хмельниччини. По завершенні заходу, учні та працівники ліцею вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів до пам'ятника Героям Небесної Сотні.

Міжнародний день спонтанного прояву доброти

   17 лютого - Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Мета свята - залучення людей до добрих вчинків, благодійності, толерантності. Саме цього дня учні ліцею на чолі з лідером УС, Промою Валерією, дарували місцевим жителям кульки-смайлики з побажаннями гарного настрою на кожен день. Також, у цей день учні 16 групи разом із заст. директора з ВР, Пташкою Т.А., та викладачем історії, Михальчишиним Р.І., завітали з гостинцем і теплими словами до Скиби Р.Д. - ветерана ІІ Світової війни, яка поділилася цікавою розповіддю про роки війни та особистого життя.

"Крізь пекло афганської війни" 

     З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану, у бібліотеці ліцею було розгорнуто книжкову виставку "Афганістан: зранена душа". Ратушна І.А., бібліотекар, ознайомила учнів з матеріалами виставки, зокрема, інформацією про загиблих воїнів-афганців Красилівщини.

   Після прочитання віршів з даної тематики, учні ліцею вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів і свічок до пам'ятника воїнам-афганцям.

Хто для мене Леся Українка?

Жінка великого таланту та сили духу...

Найбільша мрійниця української літератури...

Чому бажано у неї повчитись?

Геніальна письменниця, яка знала силу слова...

      Учні ліцею долучилися до Всеукраїнського арт-челенджу "Слово, чому ти не твердая криця!" (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки).

Кібербулінг в освітньому середовищі

     Як діяти у разі кібербулінгу? Його ознаки та кроки, які необхідно зробити потерпілому щодо видалення негативної інформації про себе в мережі Інтернет. З цими питаннями, в ході лекції до Всесвітнього дня безпечного Інтернету, допомагали розібратися учням ліцею представники системи безоплатної правової допомоги Красилівщини Тетяна Мельничук та Валентин Галюк.

Юний друже, наша ліцейна родина чекає на тебе!

29 січня - День пам'яті героїв Крут. З цієї нагоди, в читальній залі Центральної бібліотеки, відбувся відеоперегляд "Навіки молоді герої Крут". Завдяки працівникам відділу, учні ліцею здійснили екскурс у події січня 1918 року, дізналися про мужніх юних захисників України та як відбувся бій на залізничній станції Крути. Також, ознайомилися з матеріалами книжкової виставки "Крути: бій за майбутнє" та переглянули документальний фільм "Подвигу героїв Крут присвячується..." Викладач ліцею, Михальчишин Р.І., розповів про історичне значення цієї події.

Вчимо, навчаючись! 

     17 педагогів нашого ліцею опанували 30-ти годинну програму педагогічної майстерні "Використання сервісів Веб 2.0 у освітній діяльності", організованої професійними методистами НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області. Особливу подяку висловлюємо наставнику курсу Людмилі Лужняк, яка надзвичайно цікаво, доступно пояснювала кожен крок при вивченні інтернет-сервісів.

   Навчальний курс є актуальним та необхідним для кожного сучасного педагога так, як сервіси Веб 2.0 відкривають перед ним: використання відкритих, безкоштовних і вільних електронних ресурсів - навчальних комп'ютерних програм, електронних підручників, мовних ігор, зображень і звукових файлів, які можуть бути використані з навчальною метою; самостійне створення мережного контенту - текстів, малюнків, фотографій, аудіо- та відеофрагментів; участь у нових формах навчально-пізнавальної діяльності, пов'язані як з пошуком у мережі іншомовної інформації, так і зі створенням та редагуванням власних текстів, фотографій, аудіозаписів, відеофрагментів тощо; участь у професійних наукових спільнотах, що розширює не тільки розумові здібності, а й поле спільної діяльності й співробітництва з іншими людьми.

Трагедія, якої не забути...

       До Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту, 27 січня 2021р., працівниками відділу обслуговування Центральної бібліотеки Красилівської міської ради, Олійник І. та Мойсеєнок О., та викладачем суспільних дисциплін Михальчишиним Р.І., для учнів ліцею було проведено спільний захід - годину-спогад "Трагедія, якої не забути", під час якого розповіли присутнім про жорстоке та цілеспрямоване винищення нацистами мільйонів євреїв та інших національностей у роки Другої світової війни, про жертви Голокосту на Красилівщині, Хмельниччині та про наших співвітчизників, які удостоїлися почесного звання "Праведник народів світу". По завершенні заходу, учні хвилиною мовчання вшанували всіх жертв Голокосту.

    Шановні учні реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме протягом 5–19 січня  2021 року на сайті Вінницького регіонального  центру оцінювання. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для 
     
організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.
      Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
 • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року;
 • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитися ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.
      У 2021 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня. 

   Відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 14.01.2021 року №7-од "Про підсумки обласної виставки  матеріалів комплексно-методичного забезпечення професійної підготовки "Педагогічні ідеї та знахідки", наші педагоги отримали призові місця, а саме:

- викладач професійно-теоретичної підготовки з професії "Кухар" - Маланчак Леся Іванівна;

- викладач професійно-теоретичної підготовки з професії "Штукатур" - Ткачик Ольга Петрівна;

- викладач професійно-теоретичної підготовки з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів" - Паламар Катерина Георгіївна.

    Вітаємо наших переможців і бажаємо їм упевнено йти вперед до нових цілей, творчих звершень та перемог!

   "Любіть українську пісню, бережіть наші звичаї: колядуйте, щедруйте, приносьте радість у кожний дім! Українське найкраще, бо рідне - наше!" - керівник гурту "Передзвін", Тетяна Підберезна, під керівництвом якої учні ліцею взяли участь в обласному фестивалі-конкурсі "Велика коляда" серед учнів та працівників ЗП(ПТ)О,  у номінації "Автентичне виконання".  

На ній і гроно, і пелюстка,

І небо райдуги на ній...

Мов берегиня вроди хустка

Здавен у нашій стороні.

   Традиційна, незамінна, така різна, така рідна - українська хустка. Минає час, а вона і досі залишається популярним і модним доповненням жіночого одягу.

  Легка, тепла, нарядна, з традиційним національним орнаментом, хустка до лиця і жінкам, і дівчатам. Легенька, мов весняний вітерець. Тепла, мов материнські руки. А ще - для кожного рідна...

  Мешканці гуртожитку нашого ліцею напередодні свята української хустки взяли активну участь у флешмобі.

МИ- ПРОТИ НАСИЛЬСТВА!

    У рамках заходів до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства", учні ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" активно долучилися та провели флешмоб "Ми - проти насильства!"

Толерантне ставлення до

людей з обмеженими можливості

    У Міжнародний день людей з інвалідністю, 03.12.2020р., учні ліцею ознайомилися з відомими людьми світу, які у свій час належали до даної категорії осіб. Інформаційний захід, проведений практичним психологом, Волинець Т.В., та інформаційно-ілюстративні матеріали, підготовлені бібліотекарем ліцею, Ратушною І.А., допомогли учням ширше зрозуміти проблеми людей з обмеженими можливостями, а також ще раз нагадали про толерантність у нашому житті.

"СНІД: подумай про майбутнє - обери життя"

    ВІЛ/СНІД - одна з найсучасніших та актуальних проблем світу. Щороку цій темі присвячуються конференції та демонстрації щодо СНІДу та його профілактики. З метою продовження формування уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу, сприяння зниженню ризику інфікуванню ВІЛ та формування толерантного ставлення до людей з ВІЛ, 1 грудня 2020 року у ліцеї відбувся спільний захід, проведений провідним фахівцем Красилівського районного центру соціальних служб, Вістяк Л.В.,  та практичним психологом - Волинець Т.В.. Під час бесіди, учні визначили основні пріоритети безпечної статевої поведінки та дружніх відносин.

Протидія торгівлі людьми та захист прав жінок

  30 листопада 2020 року практичним психологом Т.Волинець проведено виховний захід щодо протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Таїса Василівна наголосила учням, що торгівля людьми розвивається надзвичайно стрімкими темпами. Прибутки від неї сягають астрономічних розмірів і щорічно приносять кримінальним угрупуванням мільярди доларів. Це третій за розмахом кримінальний бізнес у світі після торгівлі зброєю і наркотиками. Але, якщо бути озброєним знаннями щодо профілактики торгівлі, кожен може уберегтися від цього страшного явища. Крім теоретичної частини заходу, яка постійно обговорювалася учнями, практичним психологом було презентовано відеоролики з даної проблеми та проведення тренінгового заняття "Торгівля людьми: як не потрапити в рабство".

   Під час тренінгу було використано матеріали гри "Ліза та її друзі подорожують світом" (надані у користування Оксаною Устиновою, БФ "Ксена", та виготовлені за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади). Яку проводила сертифікований тренер з даної проблеми, лідер учнівського самоврядування Валерія Промота. "Подорожуючи" учні усвідомлено надавали відповіді та правильно реагували у різних ситуаціях; дізналися що потрібно знати та брати з собою вирушаючи за кордон.   

"Скажи наркотикам ні. Обирай життя!"

     26 листопада 2020 року була проведена зустріч "Скажи наркотикам ні. Обирай життя" з лейтенантом поліції, старшим інспектором ювенальної превенції Красилівського відділу поліції Віталіною Ліпською, яка детально розповіла учням про кримінальну відповідальність за поширення наркотичних речовин, навела безліч прикладів до даної ситуації.

   Практичний психолог Таїса Волинець під час заходу мотивувала учнів до обговорення, аналізу глобальної проблеми молоді та обміну думками. На завершення заходу учні переглянули соціальні відеоролики "Скажи наркотикам ні", "Наркотики. Секрети маніпуляції", "Наркотик Крокодил" і обговорили їх. Думки однозначні - наркотики - це шлях у безодню!

Стоп! Наркотики

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», практичним психологом Таїсою Волинець було розроблено ряд заходів. 25 листопада 2020 року проведено круглий стіл під назвою "Стоп.Наркотики". Присутні учні усвідомили, що основною проблемою сучасної молоді є наркотична залежність. Анкетування, проведене під час заходу дало змогу визначити ступінь ризику залучення учнів до вживання наркогенних речовин. 

Ми - за чисте довкілля!

  "Ми - за чисте довкілля!" - під таким гаслом учні ліцею активно попрацювали у післяурочний час, 25.11.2020р., прибравши паркову територію навчального закладу від сміття: пластику, скла та поліетилену. Теплий осінній день створив чудовий настрій, командний дух, і як результат - гарний результат праці!

Міжнародний день толерантності

  Щороку у ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" проводяться заходи до Міжнародного дня толерантності. Практичним психологом, Таїсою Волинець, був проведений захід, під час якого обговорювалося поняття "толерантність", основні якості толерантності людини, важливість толерантності у сучасному світі. Учням було також запропоновано перегляд відеороликів "Толерантність починається з мене", "Подарунок", "Єдність та толерантність", після яких учасники заходу активно ділилися власними думками. На завершення, учні створили інформаційний стенд "Толерантність у молодіжному середовищі".

       Також, по даній тематиці класні керівники провели виховні години у всіх навчальних групах.  

Проведення ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

     18 листопада 2020 року у нашому ліцеї відбувся І етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, метою якого є підвищення загальної мовної культури, виявлення творчої обдарованої учнівської молоді. Учні ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» виконували завдання старанно та відповідально.

    За підсумками журі, переможницею І етапу Конкурсу стала учениця першого курсу з професії «Кухар» - Шиманська Ірина. Краща робота надійслана для участі у ІІ етапі  ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

   Вітаємо Ірину з перемогою у І етапі та бажаємо успіхів у наступних етапах!

Заголовок 4

   Сьогодні, 9 листопада, відзначається День української писемності та мови. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі.

 Солов'ї розливаються ніжно
У зеленім веснянім гаю,
Син до матері каже: — Ця пісня
Дуже схожа на мову твою!

Посміхається мати до сина:
Пам'ятай, моє миле дитя,
Рідна мова завжди солов'їна,
Зігріває людей все життя!

Наша мова живе й буде жити,
Бо вона, ніби подих весни –
Пам'ятай ти завжди про це, сину,
Рідне слово теплом огорни!

     Вже кілька років постіль в Україні напередодні Дня української писемності та мови проводять радіодиктант для українців. Долучилися до написання радіодиктанту національної єдності педагогічний колектив та здобувачі освіти ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей».


УВАГА!!!

   У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" запроваджує дистанційне навчання з 15 жовтня по 15 листопада.

     Працюємо згідно 

Шановні колеги!!!

     Щиро вітаю вас з нашими професійними святами - ювілейним 80-річчям профтехосвіти та Днем працівника освіти! Для усіх нас - це особлива подія, адже нам є чим пишатися: саме наші випускники закладають надійний фундамент держави, який забезпечує її подальший розвиток та процвітання. Тож, прийміть щирі вітання та вдячність за те, що несете щедрі паростки успіху. Бажаю вам невичерпних сил та творчого натхнення, терпіння та мудрості, поваги та вдячності, любові та розуміння, нових професійних злетів та здійснення всіх задумів та мрій! Нехай кожен ваш день буде наповнений радістю, позитивом, добром та вірою у краще майбутнє!!!

Новий досвід - нові можливості!

    З 15-22 вересня наші педагоги мали унікальну можливість отримати новий досвід, взявши участь в онлайн-тренінгах “Skills Lab: успішна кар'єра” та “Skills Lab: власна справа”. Під час якого відбувалося знайомство та навчання пілотного курсу  “Навички для успішної кар’єри”з удосконалення кар'єрних навичок. Програма курсу складається з 30 занять та п’яти модулів: 1) “Моя успішна кар'єра в моїх руках”; 2) “Я можу знайти роботу моєї мрії”; 3) “Я вдало працевлаштовуюсь”; 4) “Я зростаю професійно”; 5) “Я знаю, як відкрити власну справу”. 

 Після кожного онлайн-тренінгу учасники отримували інструменти щодо впровадження даного курсу у своєму закладі освіти, методичні матеріали, рекомендації та інтерактивні методи, що допоможуть розвивати  soft skills у здобувачів та здобувачок освіти. 

    В кінці навчання отримали сертифікат із зазначенням кількості годин навчання. 

Корисні поради!

   9 вересня 2020р. для працівників ліцею було проведено лекцію медичним працівником Грибчик Н.В., щодо алгоритму дій у разі виявлення в учня або в працівника ліцею ознак госрого респіраторного захворювання (підозри на СOVID - 19). Наталія Василівна ознайомила присутніх з основним переліком заходів щодо першочергових дій у відповідній ситуації, а також надала роздаткові матеріали для подальшого опрацювання. 

1 вересня  - День знань!

      Щороку, перший осінній день сповіщає усім про початок навчального року. 1 вересня наш ліцей радо зустрів своїх учнів та першокурсників.  Маланчак Л.І., директор ліцею, привітала присутніх з Днем знань - всенародним святом мудрості, доброти та людяності та побажала усім міцного здоров'я, наснаги, підкорювати вершини, впевнено крокувати до омріяної мети. 

       Перший дзвінок закликав учнів до навчальних кабінетів, де відбулося знайомство з наставниками та ими керівники  проведено перший урок на тему "Культура здорового способу життя в нових обставинах". 

Заходи щодо відновлення освітнього процесу в ліцеї

   Відповідно до Постанови Головного санітарного лікаря України №42 від 30.07.2020 року "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у заклах освіти в період карантину в звя"зку з поширенням короновіруснї хвороби (COVID-19", розроблено ряд основних заходів для відновлення роботи ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей":

З Днем Незалежності, УКРАЇНО!

Любіть Україну, як сонце, любіть,
Як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
Любіть у годину негоди.

Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов'їну.

Між братніх народів, мов садом рясним,
Сіяє вона над віками…
Любіть Україну всім серцем своїм
І всіма своїми ділами.

Для нас вона в світі єдина, одна
В просторів солодкому чарі…
Вона у зірках, і у вербах вона,
І в кожному серця ударі,

У квітці, в пташині, в електровогнях,
У пісні у кожній, у думі,
В дитячій усмішці, в дівочих очах
І в стягів багряному шумі…

Як та купина, що горить – не згорає,
Живе у стежках, у дібровах,
У зойках гудків, і у хвилях Дніпра,
І в хмарах отих пурпурових,

В грому канонад, що розвіяли в прах
Чужинців в зелених мундирах,
В багнетах, що в тьмі пробивали нам шлях
До весен і світлих, і щирих.

Юначе! Хай буде для неї твій сміх,
І сльози, і все до загину…
Не можна любити народів других,
Коли ти не любиш Вкраїну!

Дівчино! Як небо її голубе,
Люби її кожну хвилину.
Коханий любить не захоче тебе,
Коли ти не любиш Вкраїну…

Любіть у труді, у коханні, у бою,
Як пісню, що лине зорею…
Всім серцем любіть Україну свою –
І вічні ми будемо з нею.


   Міністерством освіти і науки України спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Швейцарії в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», який впроваджується Консорціумом ГО “DOCCU - Розвиток громадянських компетентностей в Україні” та Цюріхського педагогічного університету (PH Zurich, Швейцарія), розроблений онлайн-курс дистанційного та змішаного навчання для вчителів та керівників шкіл, закладів професійно-технічної освіти, а також освітніх управлінців.

Онлайн-курс дистанційного та змішаного навчання для вчителів та керівників шкіл, закладів професійно-технічної освіти

ВСТУПНУ КАМПАНІЮ ДО ЗАКЛАДІВ ПРОФОСВІТИ ПРОДОВЖЕНО ДО 1-ГО ЛИСТОПАДА

 Заклади професійної освіти зможуть приймати документи та зараховувати вступників до 1 листопада. Лист із рекомендацією продовжити терміни вступу був розісланий 18 серпня 2020 року, обласним управлінням освіти і науки.

   Для вступу у заклад профосвіти вступник має подати:

 • заяву;

 • копію свідоцтва про закінчення 9-го або 11-го класу;

 • 6 фотокарток 3х4;

 • медичну довідку;

 • документи, що підтверджують право на пільги (за наявності).

Серпнева конференція 2020: «Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021

Випуск - 2020!

     30 червня 2020 року, у стінах навчального закладу відбулося вручення дипломів кваліфікованого робітника для випускників 2020 року. Через карантинні умови, вручення документі проходило у навчальних кабінетах з дотриманням усіх вимог, зокрема індивідуальних засобів захисту та відповідної дистанції. Теплі та щирі слова-вітання звучали у цей день від директора ліцею Маланчак Л.І., наставників та випускників. Кращі учні  отримали дипломи з відзнакою, грамоти та подяки.

   У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

«Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на
роботі можуть врятувати життя».

  Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня  в Україні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці та мала намір провести заходи до Всесвітнього
дня охорони праці за тематикою, що присвячена вирішенню проблеми насильства і домагань у сфері праці.
  Однак запланованому завадила надзвичайна подія – спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі. Тож темою Всесвітнього дня охорони праці-2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.

Продовження карантину

Збережемо психічне здоров’я під час карантину

      Всесвітня організація охорони здоров’я оприлюднила вказівки щодо того, як вберегти своє психічне здоров’я під час карантину.

   1. Дозвольте собі відпочити! Виспіться, поваляйтеся до схочу під ковдрою, а вже потім плануйте свою подальшу карантинну ізоляцію.

     2. Пам’ятайте про фізичний стан організму! Важливо знайти спосіб знімати емоційну напругу і забезпечити собі здоровий сон. В іншому випадку з'явиться схильність до переїдання або хаотичного харчування, що негативно відгукнеться на загальному самопочутті. 

    3. Якщо для вас дуже важливо продуктивно проводити свій час, розробіть свій особистий розпорядок дня, який би включав різні види діяльності. Це дозволить уникнути фрустрації потреб та відчуття марно втраченого часу. 

     4. Уникайте синдрому емоційного вигорання, для цього правильно розплануйте режим роботи і відпочинку. При активній розумовій діяльності необхідно щогодини надавати своєму організму 10 хвилин розвантаження.   

    5. Залишайтеся на зв’язку (особливо це стосується екстравертів, для яких спілкування – невід’ємна частина повноцінного життя). Максимально використовуйте сучасні технології та спілкуйтеся в онлайн режимі з друзями, рідними та колегами.

     6. Не переповнюйте своє життя мас-медіа (засобами масової інформації). Обмежте себе у перегляді новин, які спричиняють виникнення масової паніки. Приділіть краще цей час саморозвитку!

  7. Зосередьтесь на позитиві. Займайтесь діяльністю, яка приносить задоволення. Пам'ятайте, карантин тимчасовий, врешті решт життя повернеться в своє звичне русло!       

     Дбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких. І будьте здорові!

6 КВІТНЯ СТАРТУЮТЬ ОНЛАЙН-УРОКИ ДЛЯ УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ НА КАРАНТИНІ

Атестація педагогічних працівників - 2020

  Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися  на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання.                   

                              ( В.Сухомлинський)

  Відповідно до наказу ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" від 30.03.20 р. "Про проведення атестації педагогічних працівників у 2019-2020 н.р." відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії дистанційно (не порушуючи умови впровадженого карантину). 
   У 2019-2020 н.р. атестувалося 4 педагогічних працівників, прохання яких є схвалені, а також порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІІ рівня Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації про підтвердження раніше встановленої кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" та присвоєння і підтвердження раніше присвоєного педагогічного звання "викладач-методист". Вітаємо педагогів з підвищенням професійного рівня!

Створення штабу оперативного реагування!!!

До уваги учнів ліцею !

  Працюємо дистанційно згідно графіку освітнього під час карантину через додаток Viber.

  Cумлінно виконуємо домашні завдання і дотримуємося правил карантину!

    Всім міцного здоров'я!

Адміністрація ліцею

ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ ЛІЦЕЮ!!!

Дистанційний режим роботи

Заходи щодо організації освітнього процесу в умовах карантину

Увага! Карантин!

Свято ніжності й краси

      У нашій країні, де ще з давніх-давен плекалося шанобливе ставлення до жінки, 8 березня традиційно стало святом весни, любові, краси та надії — всього того, що уособлює в особі жінка. Так, з нагоди прийдешнього свята, 6 березня 2020 року, в ліцеї відбулося "Свято ніжності й краси". Для усіх жінок ліцею - найкращої половини людства - від учнів лунали найщиріші теплі слова-вітання, пісні та інші художні номери. Гарний святковий настрій також створили і плакати від навчальних учнівських груп. 

Підсумки обласної виставки матеріалів КМЗ предметів загальноосвітньої підготовки «Педагогічні ідеї та знахідки»

  Виставка сприяла виявленню, узагальненню та розповсюдженню кращого досвіду зі створення комплексно-методичного забезпечення освітнього процесу.

  За результатами обласної виставки матерівлів КМЗ предметів загальноосвітньої підготовки "Педагогічні ідеї та знахідки", педагоги нашого ліцею були нагороджені дипломами. Вітаємо викладача історії Михальчишина Романа Івановича, викладача іноземної мови Прончук Оксану Анатоліївну та викладача математики Дзюбачук Наталію Миколаївну з перемогою. Бажаємо й надалі творчих успіхів та нових перемог!

Щиро вітаємо учасників Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "ГРИНВІЧ-2019"!

   У листопаді 2019 року відбувався Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч - 2019". Учні нашого ліцею взяли активну участь у конкурсі, за підсумками якого отримали сертифікати та подарунки. Вітаємо Скибу Андрія з отримання "Золотого сертифікату учасника", Кравчука Назара, Скемську Анну, Тодорчук Анастасію - "Срібними сертифікатами учасників".

 Висловлюємо вдячність викладачу англійської мови Прончук Оксані Анатоліївні, за підготовку та участь учнів у конкурсі.

Весняне прибирання

      На виконання розпорядження міського голови №44/2020-р. від 02.03.2020 року "Про організацію весняного прибирання на території громади", сьогодні, 04.03.2020 року, було організовано весняне прибирання території ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей", активними учасниками якого стали учні групи №16.

Самоосвіта молодого педагога

   27 лютого 2020 року, в рамках засідання фахової секції викладачів інформатики, інформаційних технологій, педагогічних працівників відбувся он-лайн семінар «Практичні аспекти використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі.     

 

      Iнтернет сервіси для створення навчального контенту як складова формування інформаційної компетентності». До виступу долучилася й наша викладач матетатики та інформатики Наталія Дзюбачук, яка поділилася практичним досвідом формування ключових компетентностей на  уроках інформатики.

День відритих дверей

       22 лютого 2020 року, у ліцеї відбувся профорієнтаційний захід – День відкритих дверей. Для того, щоб ближче ознайомитися з професіями, які здобувають учні в стінах навчального закладу, для юних відвідувачів, а саме учнів 9 класів Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 було проведено екскурсію про навчальний заклад та майстер-класи з слюсарної та кондитерської справи. Так, разом з майстром виробничого навчання Собчуком Л.П., юнаки мали можливість спостерігати та власноруч спробувати основні прийоми виконання слюсарних операцій, а саме: рубання, різання, клепання та обпилювання металу. У навчальній лабораторії, під керівництвом майстра виробничого навчання Слободянюк Г.Б., дівчата відчули себе у ролі кондитерів, зокрема, попрацювали з різними видами тіста, технологіями їх приготування, а по завершенні заходу, ще й посмакували випічкою власного виробництва.

Успішний досвід написання та реалізації проєктів

    19 та 20 лютого 2020 року методистом лабораторії підвищення кваліфікації та дослідно-експериментальної роботи НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області Лужняк Л.В., було організовано та проведено  навчальний семінар-тренінг на тему «Розроблення проєктів та управління проєктним циклом».

  Для висвітлення власного практичного досвіду написання успішних проєктів була запрошена директор нашого ліцею Леся Іванівна Маланчак.

  Леся Іванівна радо надала професійні

настанови проєктним менеджерам та

керівникам ЗП(ПТ)О у Хмельницькій області,

які у свою чергу активно задавали

проблемні запитання і отримували на них

грунтовні відповіді.

      Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок, тих, хто загинув за свою країну, за свій народ.

    20 лютого 2014 року став днем початку нової історії нашої держави. Тоді Україна на повні груди вдихнула повітря, насичене горем і журбою…

     Нам завжди болітимуть їхні рани… Наші серця назавжди обпалені сльозами їхніх матерів і батьків, дружин і дітей, братів і сестер…

     До Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого у ДПТНЗ “Красилівський професійний ліцей” відбувся захід «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі», з  метою вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

   Небесну Сотню пам’ятатимуть завжди, про них обов’язково знатимуть прийдешні покоління, бо Герої не вмирають!

А сотню вже зустріли небеса..
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров’ю перемішана сльоза….
А батько сина ще не відпускав..
Й заплакав Бог, побачивши загін:
Спереду – сотник, молодий, вродливий
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній – сивий-сивий..
І рани їхні вже не їм болять..
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…

Наші ідеї на сторінках

                                 Всеукраїнського журналу "Стратегія розвитку" 

Шановні учні,

розпочалася реєстрація на ЗНО - 2020!

Уроки патріотизму, присвячені  102-ій річниці битви під Крутами

Проведення анкетування роботодавців

    На виконання листа Міністерства освіти і науки від 14.01.2020 №1/11-258 «Щодо проведення опитування», соціальні партнери нашого ліцею були поінформовані про проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу. Дану анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7.

     Опитування проводитиметься до 31 січня 2020 року.

Навчальний семінар «Шляхи формування

та удосконалення професійної

компетентності педагога»

                                 На даному методичному заході, який відбувся 3 січня 2020 року, викладачі та майстри виробничого навчання активно обмінювалися думками та ідеями стосовно сучасного портрету педагога. І однозначно стверджували, що педагог теперішнього та майбутнього має бути компетентним, оптимістичним, гуманним, інтелігентним, креативним, творчим, цікавим учням. 

   Сучасний педагог повинен уміти творчо засвоювати знання, критично осмислювати здобуту з різних джерел інформацію. Якщо педагог не буде слідкувати за досягненнями психолого-педагогічної науки, не оволодіватиме інноваційними технологіями та інтерактивними методиками, не навчиться впроваджувати ІКТ та ППД – такий педагог не зможе забезпечити якісної освіти та дати оптимальний результат.

  Наші педагоги обре розуміють, що вдосконалення професійної майстерності передбачає постійне підвищення їх кваліфікації, пошук можливостей найповніше реалізувати себе як професіонала, посилення організованості, самостійності та відповідальності, здатність до інноваційної діяльності. Підсумовуючи результати семінару, можна впевнено стверджувати, що важливими чинниками професійного зростання є: прагнення до самовдосконалення, самоосвіта, компетентність та майстерність педагога, покращення його матеріального становища, підвищення кваліфікації (через атестацію) та іміджу, кар’єрний ріст.

                                                                       Шановні учні, педагоги та батьки!

                                                     Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажю ці традиційно світлі свята зустріти у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай цей рік принесе вам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаю всім нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій!

                                                                                                                                                З повагою, директор Л.І.Маланчак

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

     З метою вшанування творчої спадщини Т.Г. Шевченка, підвищення рівня мовної освіти ліцеїстів, виявлення обдарованої молоді , 22 жовтня 2019 року в ДПТНЗ "Красилівський професійний ліцей" було проведено І етап Міжнародного мовно–літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

     Учні ліцею, взявши  участь в конкурсі, продемонстрували свою здатність до критичного мислення, творчі здібності та мовно-літературні вміння.

     День незалежності України - 2019!

     24 серпня 2019 року, у м. Хмельницький, відбулися урочистості з нагоди 28-ї річниці Дня незалежності України. Активним учасником святкових заходів став і наш навчальний заклад, поряд з іншими закладами професійної (професійно-технічної) освіти області. Мешканці та гості міста мали чудову нагоду завітати до кафе "Європейське" та скуштувати смачні різноманітні солодощі, випечені майстрами та учнями нашого ліцею з нагоди свята.

 

 

 

 

 

 

 

 

149637869_426194551788019_41856068762890

Describe your image